Derby powiatu choszczeńskiego

Napisał PawelM piątek, 28 marca 2014r. o godzinie 12:20

ikona wpisu
29 marca, o godz. 11:00 w Choszcznie nasi juniorzy zmierzą się z miejscową Gavią w derbach powiatu choszczeńskiego.

Zmiany w zarządzie

Napisał PawelM sobota, 08 lutego 2014r. o godzinie 13:30

ikona wpisu
6 lutego, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Pełczycach odbyło się Walne Sprawozdawcze Zebranie członków KS Kłos Pełczyce.

Juniorzy zagrają z Hutnikiem

Napisał PawelM piątek, 27 września 2013r. o godzinie 12:45

ikona wpisu
29 września, w niedzielę o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Pełczycach na boisko wybiegną drużyny Kłosa Pełczyce oraz Hutnika Szczecin.

Falstart w zmaganiu juniorów

Napisał KubaŻ poniedziałek, 02 września 2013r. o godzinie 22:45

ikona wpisu
W ostatnią niedzielę jako ostatni swój sezon rozpoczęli juniorzy. Zmierzyli się oni na własnym stadionie z Gavią Choszczno. Niestety również oni nie zdołali zdobyć trzech punktów. Mecz skończył się wynikiem 2:4.

Piłkarskie zakończenie wakacji

Napisał BartekŻ, PawełM sobota, 31 sierpnia 2013r. o godzinie 00:20

ikona wpisu
Wakacje się kończą, za to emocje piłkarskie dopiero się rozpoczynają. Wszystkie, trzy zespoły w ten weekend rozegrają swoje mecze w roli gospodarza. Jakie są Wasze typy odnośnie tych spotkań?

Podsumowanie sezonu - juniorzy

Napisał BartekŻ wtorek, 02 lipca 2013r. o godzinie 13:10

ikona wpisu
Sezon 2012/2013 zakończony. Czas na podsumowania. Nasze podsumowania zaczniemy od drużyny juniorów.

Juniorzy najlepsi, pierwsze miejsce w tabeli

Napisał administrator niedziela, 09 czerwca 2013r. o godzinie 18:02

ikona wpisu
Wysokim wynikiem sezon zakończyli juniorzy Kłosa. W upalny dzień rozegrali swój ostatni mecz w Granowie i grając 11 na 9 zmietli przeciwnika z boiska. Do przerwy prowadzili 7-0, w drugiej połowie strzelili jeszcze 10 bramek. Tym miłym akcentem zakończyli swój sezon na pierwszym meczu w tabeli!

Wygrana po długiej przerwie

Napisał administrator sobota, 25 maja 2013r. o godzinie 16:06

ikona wpisu
Juniorzy po blisko miesięcznej przerwie spowodowanej walkowerami przeciwników wreszcie rozegrali mecz. Trzeba przyznać, że nietypowo się zaczął a jeszcze dziwniej skończył. Juniorzy na wyjeździe grali 61 minut i w tym czasie strzelili 4 bramki Świtowi.

Jaka liga, takie granie...

Napisał administrator niedziela, 19 maja 2013r. o godzinie 14:30

ikona wpisu
Trzecim walkowerem pod rząd a ogólnie czwartym w sezonie juniorzy Kłosa zdobyli 3 punkty. Niestety ale nikogo ten fakt nie cieszy, bo za tydzień czeka ich walka z mocnym Barnimiem i ciężko powiedzieć coś o formie, skoro nie grali przez kilka tygodni. Dziś na mecz nie stawiło się Objezierze.

Kolejny walkower w lidze juniorów

Napisał administrator sobota, 11 maja 2013r. o godzinie 11:23

ikona wpisu
Niestety ale nasi juniorzy po raz drugi z rzędu nie rozegrali swojego spotkania. Tym razem Kłos pojechał na mecz do Granowa aby rozegrać spotkanie z Klonem Krzęcin. W godzinie rozpoczęcia meczu był komplet zawodników z Pełczyc, sędzia oraz kilku graczy z Krzęcina. Niewystarczająca ilość gospodarzy zakończyła się walkowerem na korzyść gości, czyli Kłosa. Miejmy nadzieję, że za tydzień Objezierze dopisze i stawi się na mecz.